regulamin

Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.folk-styl.pl, prowadzony jest przez FOLK-STYL Joanna Martyniak. Siedziba firmy to ul. Jana Pawła II 92, 34-350 Cięcina. Nasz numer NIP: 553-201-46-66.
1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie folk-styl.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. Zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
2. Wszystkie ceny podane na stronach sklepu www.folk-styl.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT), chyba, że w opisie podano inaczej.
3. Możliwe formy płatności:
a) Przy odbiorze – po zakupieniu towaru jest on niezwłocznie przekazywany do wysyłki. Zapłata następuje gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru lub też w kasie punktu odbioru osobistego.
b) Przelewem - po zakupieniu towaru, wysyłamy e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku zamówiony towar jest przekazywany do wysyłki.
4. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie firmy. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi każdorazowo podczas dokonywania zamówienia.
5. Przesyłki są dostarczane firmą kurierską w przeciągu 2-3 dni roboczych, natomiast Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych. Folk-Styl Joanna Martyniak nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane z winy firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
6. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie.
7. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.folk-styl.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą strony internetowej sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna - sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta.
8. Sklep www.folk-styl.pl zastrzega sobie prawo do modyfikacji lub odmowy zrealizowania zamówienia.
9. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.folk-styl.pl. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia regulaminu.